Moderna Jolanta Włodarczyk

Moderna. Projekty domów nowoczesnych

Od 1992 roku w ramach swojego własnego biura prowadzę działalność projektową jako współwłaściciel firmy projektowej pod nazwą Włodarczyk&Włodarczyk Biuro Projektowe a obecnie jako właściciel Biura Projektowego Moderna. Biuro specjalizuje się w projektowaniu prywatnych nowoczesnych rezydencji wraz z projektami wnętrz i nadzorem autorskim w trakcie budowy. Projekty powstające w MODERNIE zostały przez Inwestorów określane jako „projekty z duszą” – stąd w logo firmy odwołanie się do tej idei, którą staram się zrealizować w każdym swoim projekcie.

Przez dwudziestoletni okres mojej działalności zawodowej miałam i mam przyjemność pracować ze znanymi osobami ze świata biznesu i sztuki rozciągając swoją działalność na teren całej Polski. Realizacje projektowanych w moim biurze domów można zobaczyć w Magdalence k/ Warszawy, Konstancinie, Piasecznie, Zalesiu Dolnym, Trzebieży, Bydgoszczy, Iławie, Krakowie, Zielonej Górze, Chorzowie, Łodzi, Pabianicach, Wiśle, Szczyrku, Rypinie a także w okolicach rodzimego Sieradza.

Biuro współpracuje z branżowymi biurami projektowymi, których projektanci zapewniają profesjonalne rozwiązania projektowe w zakresie konstrukcji, instalacji sanitarnych i grzewczych oraz instalacji elektrycznych. Oprócz domów i rezydencji mieszkalnych jestem autorką wielu projektów budynków użyteczności publicznej, budynków wielorodzinnych i obiektów sakralnych.

mgr inż. architekt Jolanta Włodarczyk

Ukończyłam  studia na Wydziale Architektury Politechniki Łódzkiej z wynikiem bardzo dobrym . broniąc  pracę dyplomową wykonaną pod kierunkiem profesora Henryka Jaworskiego  z zakresu konserwacji zabytków p.t. „ Przebudowa neorenesansowego pałacu w Guzowie na hotel „

W czasie studiów  rozwijałam  swoją pasję jaką jest architektura  zdobywając stypendia naukowe  za bardzo dobre wyniki w nauce .
Po studiach przeprowadziłam się do Sieradza , gdzie od 1992 roku pracuję we własnym biurze projektowym .

W 1995 roku zdałam egzamin i uzyskałam uprawnienia w  specjalności architektonicznej  – do projektowania bez ograniczeń o numerze 1117/95
Moje projekty były publikowane wielokrotnie w takich pismach jak : Murator , Rezydencje , Dom Własny , Dom i Wnętrze

Moją drugą pasją oprócz architektury są  podróże . Od wielu lat jeżdżę z plecakiem na wyprawy trampingowe  do egzotycznych miejsc . Podczas wyprawy w  2010 roku zdobyłam  szczyt Kilimandżaro .

co klienci
sądzą o nas